Bijak z tłokiem, oringiem i kompletem amortyzatorow (A i B/grzybek) do MAX CN80, RGN CN80, BOSTITCH 83CB– komplet naprawczy do gwoździarek pneumatycznych
Oryginalny kompletny zestaw naprawczy CN80, zawierający bijak z tłokiem, oringiem oraz komplet mortyzatorów A i B/grzybek. Pasuje do popularnych modeli gwoździarek pneumatycznych:
- MAX CN80
- RGN CN80
- Bostitch N83CB
Zestaw umożliwia szybką i samodzielną wymianę elementów ruchomych gwoździarki odpowiedzialnych za prawidłowe wbijanie gwoździ i bezawaryjne działanie narzędzia. Dodatkowo, komplet amortyzatorów A i B/grzybek zmniejsza drgania podczas pracy, chroni cylinder i przedłuża żywotność gwoździarki – idealne rozwiązanie dla intensywnego użytkowania.
Kiedy wymienić bijak z tłokiem, oringiem i amortyzatorami?
Jeżeli w Twojej gwoździarce:
- zakleszczają się gwoździe,
- urywają się łby gwoździ,
- narzędzie nie dobija gwoździ,
to znak, że należy wymienić bijak z tłokiem, oringiem i amortyzatoremi.
Samodzielna wymiana – krok po kroku
- Odkręć śruby mocujące pokrywę korpusu.
- Wyjmij zużyty tłok, wbijak z oringiem oraz amortyzatory (odbojniki).
- Wyczyść cylinder.
- Zamontuj nowe elementy: tłok, wbijak z oringiem i amortyzatory A i B/grzybek.
- Po montażu posmaruj narzędzie smarem stałym lub olejem do narzędzi pneumatycznych.
Zestaw pasuje do modeli
MAX CN80, CN80, N83CB
Wersja podstawowa – bijak z tłokiem i oringiem
Jeśli nie potrzebujesz amortyzatora, dostępny jest także standardowy zestaw CN80 bijak z tłokiem i oringiem (nr części: 19, 18).






